» 
 

Siyah İnci 3. yeni bölümde Hazal Vural'la evleniyor mu?

Siyah İnci 3. yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Ekranların yeni dizisi Siyah İnci yeni bölümde, Hazal Kenan'a evlenemeyeceklerini söylüyor. Peki, Hazal Vural'la mı evlenecek?

Siyah İnci 3. yeni bölümde Hazal zor bir karar verme aşamasındadır. Kenan'a zarar gelmesini istemeyen Hazal, kendine bir yol çizecektir. Hazal, Vural'ın gücünün farkındadır. Peki, Kenan'a artık onu istemediğini söyleyen Hazal, Vural'la evlenecek mi? Siyah İnci yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da Star TV ekranlarında olacak.

Vural'ın yapabileceklerinden dolayı köşeye sıkışan Hazal, tek çare olarak Kenan'dan ayrılır. Vural'ın gücünden dolayı Kenan'a zarar gelmesini istemeyen Hazal, Kenan'ın herşeyi öğrendiği takdirde Vural'ı yaşatmayacağının bilincindedir. Sevdiği adamı korumak uğruna mecburen Kenan'dan ayrılmak zorundadır.

Hazal'ın kendinden vazgeçtiğini gören ve duyduğu sözler karşısında şoke olan Kenan ise hayatının en büyük yıkımını yaşar. Halil, Kenan ile Hazal'ın ayrılmalarına sevinmiştir. Tek derdi Demiroğullarına dünür olmaktır. Ebru da en az Halil kadar mutludur. Kenan ile arasında hiçbir engel kalmadığını düşünen Ebru, Hazal'ın yerini alacağı günün hayallerini kurar.

Vural evlenmek istese de, annesi Canan bu evliliğe karşı çıkacaktır. Hazal'ı evliliğe ikna etmek ise Halil ve Ebru'ya düler. Melek ise kızındaki bu ani değişim karşısında şaşkındır. Hazal, Vural ile evlenmeyi kabul eder. Kenan terk edilmenin acısından bir türlü kurtulamazken, Hazal'ın Vural'la evleneceği duyunca yeniden bir yıkım yaşayacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *