» 
 

Siyah İnci'de Kenan ve Hazal'ın yolları ayrılıyor mu?

Star TV'nin iddialı dizisi Siyah İnci'de evlilik arefesindeki Hazal ile Kenan'ın masum aşkına, Vural gölge düşürüyor. Hazal artık Kenan'la bir geleceği olmayacağını düşündüğü için intihara kalkışıyor. Kenan ise tek başına ölüm kalım savaşı veriyor.

Başrollerinde Tolgahan sayışman ve Hande Erçel'in yer aldığı Siyah İnci dizisinde sular durulmuyor. Birbirine deliler gibi aşık Hazal ile Kenan'ın kaderi, Vural'ın Hazal'a yaptığı kötülüğün ardından değişiyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Siyah İnci'de Kenan, Hazal'ın yaşadığı olaylardan bi haber yaşamla ölüm arasındaki çizgide gidip gelmektedir. Vural'ın elinden onu bıçaklayarak kurtulmayı başaran Hazal, Kenan ile evlenecekleri zaman birlikte yaşayacakları eve gider.

Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünmektedir. Kenan Aziz'i korumak uğruna kurşunların önüne atlamış ve canıyla mücadele etmektedir. Hazal herşeyin sonu geldiğini düşünerek, kendini kahreder ve intihar etmeye kalkışır. Annesi ile babası Hazal'ı son anda kurtaracaktır. Peki, bundan sonra Hazal ile Kenan'ın hayatı nasıl olacak? Vural Hazal'ı rahat bırakacak mı? Hazal, kardeş dediği Ebru'nun ihanetinden haberdar olacak mı?

Sevdiği adama verdiği sevda sözünü tutamadığını düşünen Hazal, en çokta Kenan'ın onurunu ve hayatını kurtarmak için kendinden vazgeçmeye karar vermiştir...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *