» 
 

Şizofreni tedavisi gören Arda Kural ekranlara geri dönüyör

Geçtiğimiz yıllarda birçok dizi ve filmde oynayan Arda Kural ptikolojik rahatsızlığı nedeni ile uzun süre tedavi altındaydı. Ünlü oyuncu setlere hızlı bir dönüş yapacağını açıklayarak hayranlarını sevindirdi.

Geçtiğimiz yıllarda birçok dizi ve film projelerinde yer alan ünlü oyuncu Arda Kural ptikolojik rahatsızlık nedeni ile sevenlerini derinden sarsmıştı. Ptikolojik ve maddi sıkıntılar yüzünden ruhsal bozukluk yaşayan yakışıklı oyuncu tedavi görüyordu. Ekranlarda olmaktan sıkılan ve o işleri bıraktığını söyleyen Kural'ı son gördüğümüzde Büyükçekmece’nin sahilinde bir şezlong’da yaşamını sürdürdüğünü görmüştük.

Arda Kural, zor zamanlar geçirse de tedavisini hiç yarım bırakmadı. Kural’ın yakın arkadaşlarına ve hayranlarına güzel haberleri var. Görmüş olduğu tedavi sonucunda günden güne iyiye giden yakışıklı oyuncu Arda Kural sevenlerine kavuşuyor. Bir film teklifini kabul eden oyuncunun çekimleri Kırıkkale’nin Delice köyünde gerçekleşecek.

Film adı Nefrin El Turab olan bir korku filminde oynayacak olan Arda Kural uzun bir aradan sonra çok özlemiş olduğu film setlerine, kameralara ve ekranlara dönüşünün mutluluğunu bizlerle paylaştı. Oynayacağı filmin bu kez bir korku filmi oynayacağını da söyledi. Filmdeki rolü gereği hayranlarının ondan korkacağını da esprili ve sempatik bir tavır ile dile getirdi. Özlenen oyuncu Arda Kural’ın film çekimlerinin ne zaman biteceğine dair net bir bilgi yok. Ekranlara dönüş yapan oyuncunun merakla beklediğimiz filminin çıkış tarihini, sizler için takip edeceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *