» 
 

Snapchat'in ilginç gözlükleri satışa çıktı

Daha önce Amerika'da satışa çıkan ve çıktığın da almak için kuyrukların oluşturulduğu Snaptacles ismi verilen ilginç gözlükler Avrupa'da da satışa sunuldu. Snaptacles özellikleri nelerdir, Snaptacles ne işe yarar? Snapchat gözlüğü ne kadar?

 Dünyadaki en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat’in  yaratıcısı Snap tarafından daha önce üretimi yapılan ve Amerika’da geçtiğimiz yılın kasım ayında satışa sunulan Snaptacles Avrupa’da da satışa çıktı.

Merak konusu olmaya devam eden gözlüğün geniş açıları çekebilme özelliğine sahip bir kamerası bulunmakta olan Snaptacles gözlüğünün spectacles.com  internet sitesi üzerinden satışa sunulduğu belirtildi.. Farklı özellikleriyle öne çıkan gözlük aynı zamanda Londra’da oldukça meşhur olduğu bilinen  London Eye’da da satışa çıkartılmış durumda.. Paris, Berlin, Barselona ve Venedik'te bugün itibariyle başlayacak olan gözlük satışlarnın aynı zamanda, şirketin Snapbot adını verdiği satış makinelerinden de tedarik edilebilecek.

Snaptacles gözlüğünün satış fiyatı 149.99 Euro olarak açıklandı. Snaptacles gözlüğü Türkiye’de satışa çıktığında vergi oranları da göz önüne alıırsa yaklaşık satış fiyatının 1000 TL’yi bulabileceği düşünülüyor. Ancak Snap, Snaptacles gözlüklerinin  ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bilgi vermedi.. Avrupa'da i yapılan araştırmalar ve istatistikler sonucunda 55 milyon insanın günlük ortalama 30 dakika Snapchat kullandığını ortaya kokuyor.

Şirket ürünü, Amerika’da piyasaya sunduğunda çılıgnlık derecesine varan olaylar yaşanmıştı. Avrupa’ya bugün itibariyle satışa kapılarını açan Şirket, satışlar ve dağıtım konularında çok ciddi yatırımlar yapacağını halka arz sırasında açıklamıştı.

Her ülkede farklı algılamalara sebep olacağa benzeyen bu ürünün ülkemizde satışa girmesinin ardından nasıl bir tepkiyle karşı karşıya kalacağını zamanla göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *