Snapchat'ten çok eğlenceli bir yenilik daha geldi

Son zamanların eğlenceli, fenomen uygulamalarından biri olan Snapchat, uygulamaları arasına birçok kullanıcısını sevindiren bir yenlik ekledi.

İOS kullanıcıları için bir süredir fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olarak dikkatleri üzerine çeken Snapchat, yeni eklentisi yüz değiştirme uygulaması program kullanıcıları tavafından fenomen olmuş durumda. Milyonlarca kişinin denemek için indirdiği program ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu özellik günümüzün fotoğraf trendi haline gelen Face Swap için Snapchat bir nevi öncü konumuna gelmiş oldu. Özellikle kullanıcılar için geliştirilen filtre özelliğinden sonra uygulamanın kullanımı patladı. Snapchat’in mevcut sürümünde halihazırda yüz değiştirme özelliği yani filtresi vardı. iOS adına yayınlanan güncelleme ile yüz değiştirme özelliği artık hareketli fotoğraflara da getirilmiş oldu. Bunu sanısıra isteyen kullanıcılar galeriden ekledikleri resimler ile de yüz değiştirme yapabilecekler...

Kullanıcılar için bir sefere mahsus deneme fırsatı da verildi. Hali hazırda kullanıcılardan gelen video ya da fotoğrafları günlük “ücretsiz” olarak bir defa yeniden gösteren Snapchat kullanıcıları paylaşılan her görüntüyü sadece bir kereye mahsus ücretsiz gösterebiliyor, eğer görüntüyü birden fazla kez seyretmek ise ücret ödenmesi gerekiyordu. Yeni uygulama ile artık ikinci kere tekrar oynatmayı da ücretsiz hale getirmiş oldu. Kısaca snap atan kişilerin fotoğraf ve videolarını bir kere daha tekrar görebilmeye olanak sağlıyor.

Snapchat‘in ilk olarak iOS kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerin çok yakında Android platformuna uygulamaya sunulacak. Bu özelliklerini kullanmak için dilerseniz programı indirebilir, ya da güncelleyebilirsiniz. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *