» 
 

Sokak Lezzetleri programının sunucusu Seval Akbaba vefat etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sokak Lezzetleri programının sunucu Seval Akbaba, bu sabah hayatını kaybetti. Bir süredir kansere karşı mücadele veren sunucu hastalığa yenik düştü. Seval Akbaba’nın vefatını yapımcı arkadaşı Tunahan İlbars bildirdi.

Facebook hesabından Seval Akbaba’nın fotoğrafını paylaşarak bir not yazan Tunahan İlbars, arkadaşının ölüm haberini verdi. Tunahan İlbars Facebook’ta yazdığı notu şu şekildeydi: "Bundan bir kaç yıl önce girdi hayatıma. Önce sunucumdu... Sonra, dostum, can yoldaşım, sırdaşım ve kardeşim oldu.

Bugün o kardeşimi kaybetmenin tarifsiz acısını yaşıyorum... Bir çok insan için öldükten sonra arkasından güzel şeyler söylenir. Kimi doğrudur, kimi abartıdır. Ancak Seval, şu üç günlük dünyada tanıdığım en temiz, en dürüst ve en iyi insanlardan biriydi. 'Kanatsız melek' tanımı en çok O'na yakışırdı. Belki de bu kirli dünya O'nun gibi melek ruhlu birine fazla geldi. Söylenecek, anlatacak o kadar çok şey var ki... Velhasıl seni hep bu fotoğraftaki gibi hatırlayacağım güzel arkadaşım. O sıcacık, içten, gülen gözlerinle... Hayatımıza hep güzel şeyler kattın, yüce Rabbim de ahirette sana nice güzellikler nasip etsin... Seni çok seviyorum..."

INSTAGRAM’DAN KENDİSİ DE BİLGİ VERMİŞTİ
Ekranların güzel sunucusu Seval Akbaba, yaklaşık 5 hafta önce sağlığı ile ilgili bilgileri Instagram sayfasından vermişti. Akbaba yaşadığı zor günlerde kendisine destek olanlara teşekkür ederek şu notu paylaşmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *