» 
»
 

Son dakika... Şırnak'ta patlayıcı infilak etti: 2 çocuk yaşamını yitirdi

Alınan son dakika blgilerine göre, bölücü terör örgütü üyesi teröristlerin gizledikleri değerlendirilen patlayıcının infilak etmesi sonucunda 2 çocuk hayatını kaybetti. 4 çocuk ise ise yaralandı.

Şırnak'tan alınan son dakika bilgilerine göre, Şırnak'ta bölücü terör örgütü mensupları tarafından döşenip gizlendiği değerlendirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucunda 2 çocuk hayatını kaybetti ve 4 çocuk ise yaralandı.

Olayla ilgili Valilikten gelen açıklamalara göre, Şırnak'ta patlayıcının infilak etmesi sonucunda 6 çocuğun yaralandığı belirtilmişti. Meydana gelen olayın sonrasında yaralanan çocukların Şırnak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı ifade edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Bölücü terör örgütü mesupları tarafından daha önceden döşenip gizlendiği değerlendirilen bir patlayıcının patlamasının ardından 6 çocuğun yaralandığı ve çocukların hemen Şırnak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı belirtildi. Ancak doktorların yaptıkları tüm müdahalelere rağmen 2 çocuğun hayatının kurtarılamadığı belirtildi. Valilik, hayatını kaybeden çocuklara Allah'tan rahmet, yaralı çocuklara şifa ve ailelerine ise sabır dilediklerini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *