Sony Xperia F8331 yepyeni bir tasarım ile geliyor

Sony Xperia cihazı için yeni arayışlar hala sürüyor. Cihazın yeni tasarımı nasıl? Cihaz için düşünülen tasarım hakkındaki merak edilenler ve uygulanan değişiklikler hakkındaki detaylar ortaya çıktı.

Yıllar boyunca hep aynı tasarım üzerinde yapmış olduğu ufak değişimler ile piyasaya sürülen Sony, bu sefer yeni Xperia cihazı için elle tutulup  gözle görülen bir değişim ile karşımıza çıkıyor. Xperia, üst ve alt kısımları düz hatlardan oluşturulmuştur  fakat  cihazın yan taraflarında kavislere yer verilenmiştir. Çift LED flaşın sahip olan arka kameranın yer aldığı telefonun hemen arka alt kısmında anten için özel ve fark yaratan bir panel kullanılıyor.

Telefonun ön kısımda çift hoparlör yer alıyor  ve NFC’ye üst kısımda ona ait bir yer verildiği görülüyor.  Olay yaratacak yeni tasarımlı cihazımızın hemen alt kısımda ise USB C girişi bulunuyor. Üst kısımda 3.5 milimetre genişliğinde kulaklık girişi mevcut  bu sayede de kullanıcıların kulaklık için herhangi bir adaptör kullanmasını gerektirmiyor. Teknik açıdan özellikleri henüz bilinmeyen Sony’nin bu yeni ve şık tasarımlı amiral gemisinin IFA’da tanıtımının yapılması bekleniyor.

Yenilikçi tek parça alüminyum çerçeveye sahip olan ve dış tasarımı olağan üstü olan cihazın tamamen pürüzsüz bir ifadeye sahip olması bu benzersiz tasarımın her yönde dengeli ve simetrik olması nedenle nasıl tutarsanız tutun his her zaman aynıdır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *