» 
»
 

Sosyal medyada hediye furyası tam gaz!

Pek çok firma artık farklı mecralarda tanıtım yapmanın dışında mağazalarını sosyal medya üzerinden tanıtmayı tercih ediyor. Bu tanıtım çalışmalarında ise takipçi sayısını artırmaya yönelik çok sayıda hediye kampanyaları gerçekleştiriliyor. Sosyal medyada hediye çekilişleri furyası kullanıcılar için de eğlenceli ve kazançlı bir takibe dönüşüyor. Farkonda hediye kampanyaları da oldukça dikkat çekenler arasında.

Yeni kurulan ya da sosyal medya mecralarında yeni yeni yer almaya başlayan şirketler, öncelikle hedef kitlelerini yakalamak için kullanıcıları cezbedecek yöntemleri tercih ediyorlar. Takipçi sayılarını artırmak için kullanılan bu yöntemler arasında ise en beğenileni şüphesiz hediye çekilişleri. Yapılan paylaşımların beğenilmesi, sayfanın takip edilmesi gibi şartlar sunulan kullanıcılara bu çekilişlerde genellikle firmanın sattığı ürünler hediye olarak veriliyor ve bu sayede hem ürün tanıtımı gerçekleştirilebiliyor hem de sayfanın takipçi sayısında artış sağlanıyor.

Farkonda.com adlı e-ticaret sitesi sosyal medyada düzenlediği hediye çekilişleri ile takipçilerine oldukça cazip hediye fırsatları sunuyor. Çanta, cüzdan, valiz ve aksesuar çeşitleri satışı yapan online mağazanın Facebook ve Instagram sayfaları, çekiliş zamanlarında kullanıcı akınına uğruyor. Son çekiliş kampanyasını duyuran Farkonda, daha önceki çekilişlerinden farklı olarak katılım şartı olarak siteden alışveriş yapanları hedefledi.

Peki hediye çekilişine katılımın şartları neler oldu ona göz atalım. Farkonda ana sayfasından ve Facebook.com/farkonda instagram.com/farkondastore ile twitter.com/farkondastore sosyal medya sayfalarından yapılan duyuruya göre katılım şartları şöyle:

1) 15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında online mağaza üzerinden alışveriş yapmak.

2) Alınan ürünün fotoğrafını Facebook üzerinden @farkonda #alışveriştefarkonda veya Instagram üzerinden @farkondastore #alışveriştefarkonda etiketleriyle paylaşmak.

Bu alışverişlerin ise tutar şartı bulunmuyor. Hediye fırsatını yakalamak için sitedeki fırsat ürünleri kategorisine girdiğinizde sezon çanta modellerini en uygun fiyatlarla zaten almanız mümkün. Sadece çekiliş için düşünmeyin. Piyasanın oldukça altındaki fiyatlar sitenin tanıtım döneminde olması nedeniyle çanta tutkunları için de büyük bir avantaj. Ayrıca siteye ilk üyelikte herkese 10 TL indirim kuponu sağlayan Farkonda, üstüne bir de kargoyu bedava yapmış durumda. Tutar fark etmeksizin alacağınız tüm ürünleri ücretsiz olarak gönderen sitenin muhteşem ışıltılı çanta ve cüzdan çeşitlerinin yanı sıra okul çantaları, valizler, seyahat çantaları gibi seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca çantaya dair pek çok bilgi sürekli Farkonda blog sayfasına yüklenerek sizlere yeni trendler hakkında bilgi imkanı sağlıyor.

Farkonda hediyeleri neler?
Farkonda 2 talihli müşterisine hediye vereceğini açıkladı. Buna göre çekilişte ilk ismi çıkan müşteri omuz askılı kadın çantası, ikinci ismi çıkan müşteri ise 925 ayar gümüş küpe kazanacak. Kazanan talihliler ise yine sosyal medya hesaplarından çekiliş videosu ve notu ile paylaşılacak. Siz de hem kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri alırken bir yandan da hediye çekilişine dahil olmak istiyorsanız Farkonda.com adresine bir uğrayın.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *