» 
 

Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti dünya evine girdi

Magazin camiası tarafından yakın takibe alınan ünlü futbolcu Caner Erkin ve güzel oyuncu Şükran Ovalı İtalya’da sessiz sedasız evlendi.

Nikah için İtalya’nın başkenti Roma’yı tercih eden Caner Erkin ve Şükran Ovalı mutluluklarını yakın dostlarının eşlik ettiği nikah merasiminin ardından şık bir düğün yemeği ile kutladı. Caner Erkin sosyal medya hesabı aracılığı ile resim gönderisinde bulunarak altına dünyanın en mutlu erkeği olduğu notunu düştü.

Roma’da belediye tarafından kıyılan nikahta Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in şahidi yakın arkadaşı Celil Can Müftüoğlu olurken ünlü oyuncunun şahitleri ise Gözde Seda Altuner ve Büşra Pekin oldu. Nikahın hemen ardından ünlü çift dünyada başka bir eşi olmayan Rolls Royce araba ile Roma’da tur attı. Nikahlarını on kişilik bir davetli gurubunun katıldığı düğün yemeği ile sonlandıran ünlü çiftçn mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

Aşklarını patlaştıkları resimlerle takipçileri ile paylaşarak yaşayan ünlü çift en mutlu günlerinde de onları ihmal etmeyerek samimi paylaşımlarda bulundular. Şükran Ovalı da bu mutlu anlarını hesabı üzerinde yaptığı emojili paylaşımışlarla anlattı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *