» 
»
 

Sultanbeyli'de yakalanan kaza hırsızı 3 kişi tutuklandı

İstanbul Sultanbeyli'de bir iş yerine giren ve kasa hırsızlığı yapan 3 kişi güvenlik kameralarını sökerken görüntülendi. Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin düzenlediği operasyonla kıskıvrak yakalandı. 3 kaza hırsızı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Sultanbeyli'de ilçenin korkulu rüyası olan kasa hırsızları, soygun yapmaya girdikleri bir iş yerindeki güvenlik kameralarını sökmeye çalışırken görüntülendi. Görüntülerin üzerine bir süre takibe alınan 3 kasa hırsızı düzenlenen operasyonla yakalandı. Alınan bilgilere göre, İlçede ev ve iş yerlerindeki çelik kasalara saran kasa hırsızları vatandaşlarda endişeye neden oldu. Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin kasa soyguncularının hırsızlık yaptığı iş yerindeki güvenlik kameralarını etkisiz hale getirirken görüntü vermesinden sonra hırsızlar belirlendi ve takibe alındı. Geniş çaplı operasyon başlatan ekipler, 3 hırsızı bir iş yerinde hırsızlık yaparken suç üstü yakaladı.

Yakalanan üç zanlının çok sayıda suç kaydının olduğu belirlendi. Zanlılar M.O., M.D.B. ve M.D. İlçe Emniyet Müdürlüğü Büro Amirliği'ndeki işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildi. Suçüstü yakalanan hırsızların, hırsızlık görüntüleri kameralara yansıdı. 3 kasa hırsızı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Kasa hırsızlarının yakayı ele vermeden önce gerçekleştirdikleri son hırsızlıkları kameralara yansıdı.

Yüzlerinde maske ve ellerinde fener ile gözlerine kestirdikleri kasayı çalmaya hazırlanırken, o esnada kameraları fark ediyorlar. Kameranın yönünü değiştirdikten sonra, içerisinde yaklaşık 5 bin TL, şirkete ait araçların anahtarlarının ve çeklerin bulunduğu kasayı alıp kaçıyorlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *