Super Mario Run severler müjde! Sevilen oyun yakında Android’lerde

Dünya çapında kullanıcı tarafından ilgi ile oynanan oyun Super Mario Run’ın Android telefonlara geleceği tarik açıklandı. Geçtiğimiz aralık ayında iOS cihazları için çıkmış olan oyun Mart ayı itibari ile de Android sürümüyle oynanmaya başlanacak.

Geçmişten günümüze birçok oyun severin gözdesi olmayı başaran yeni versiyonları ile daha büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Super Mario, yeni gelen dokunmatik özellikle Mantar Krallığı’nın üç boyutlu dünyasında durmaksızın koşup ilerleyen Mario’nun engellerin ve düşmanların üzerinden zıplamasını sağlıyor.

26,99 TL’lik bir bedel karşılığında oyuna sahip olmak mümkünken, artık ilk üç versiyonu ücretsiz olarak oynamak mümkün oluyor. Öte yandan Super Mario Run korsan satışların önüne geçebilmek adına çevrim dışı çalışmıyor ve keyifli bir oyun deneyimi için hızlı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

Alınan verilere göre oyunun App Store’da yer aldığı ilk dört gün boyunca yaklaşık 40 milyonluk bir indirme rakamına ulaştığı açıklanan göre Super Mario Run’ın önümüzdeki Mart ayında Android’lere gelmesi ile oyunun daha da bir popüler hale geleceği düşünülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *