» 
 

Survivor 2017 20 Şubat eleme adayları kimler? Adaya kim veda edecek?

Survivor 2017’nin dün akşam yayınlanan bölümünde gönüllükler açık ara farkla dokunulmazlık yarışı kazandı. Peki bu akşam yayınlanacak eleme gecesinde kimlerin isimleri var? Adaya veda edecek isim kim?

Survivor 2017’de gerilim gittikçe yükseliyor. Eser’in adaya beklenmedik vedası gönüllüler takımında büyük üzüntü yaratırken, yeni gelen yarışmacı Bulut özellikle Erdi şok etkisi yarattı. Göz6 evinden de birbirini tanıyan ikilinin konseyde selamlaşmalarına karşın ada da birbirlerine yaklaşmamaya çalıştığı gözlemlendi.

Öte yandan Cumartesi yayınlanan bölümde kıya sıya geçen dokunulmazlık oyununun ardından toplanan ada konseyinde oyunu kaybeden takım olarak ünlülerden Sabriye ve Sedat’ın isimleri eleme adayları olarak açıklanmıştı.

Pazar günü yapılan dokunulnulmazlık yarışında ise ünlüler sergiledikleri kötü performans sonrasında yine yarışı kaybetti. Yarış sonrasında toplanan konseyde ise elenme adaylarının arasına katılan iki isim Berna ve Şahika oldu.

20 Şubat akşamı için yayınlanacak bölüm tanıtımında Anıl ve Volkan arasında tartışma yaşanırken yeni bölüm için geri sayım da başladı. Yeni bölümde ödül oyununu kim kazanacak? Adaya veda eden isim kim olacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *