» 
 

Survivor 2017 21 Ocak'ta TV 8 ekranlarında başlıyor

Survivor meşaleleri yeniden alevleniyor. Birbirinden hırslı ve iddialı 23 yarışmacının zor şartlar altında yaşam savaşı mücadelesi verecekleri Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi akşamı TV 8 ekranlarında olacak.

Issız bir adada en büyük sorunları açlık olan 23 iddialı yarışmacı, zor şartlar altında zamanla yarışacaklar. Survivor 2017 parkurlarında Gönüllüler ve Ünlüler takımı olarak birbirinden iddialı isimler birbirleri ile mücadele edecek. Doğa şartları ve psikolojik savaşın da yer olduğu yarışmada, öz güven, güç, hırs ve başarı ile zorlukların üstesinden gelen kişiler adını Survivor tarihine yazdırmaya hazırlanıyor.

Heyecanla beklenen ve her yıl izleyici kitlesini daha da artırarak başarılı bir ilerleme kaydeden Survivor, bir kez daha başlıyor. Amerika Kıtası'nın bir adasında hayat mücadelesi verecek 23 isim, şu sıralar son hazırlıklarını yapıyor. Cesur ve yetenekli isimlerin yer aldığı Survivor 2017 kadrosundaki yarışmacıları, izleyiciler TV 8 ekranından takip edebilecek. İzleyicilerin ekran başında keyifle izleyeceği Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü başlıyor.

Survivor 2017 Ünlüler takımında; İlhan Mansız (Milli Futbolcu), Furkan Kızılay (Oyuncu), Serhat Akın (Milli Futbolcu), Berna Öztürk (DJ), Pınar Saka (Milli Atlet), Tarık Mengüç (Şarkıcı), Sabriye Şengül (Milli Kick Boksçu) Sahika Ercümen (Dünya Serbest Dalış Rekortmeni), Adem Kılıçcı (Milli Boksör), Seda Demir (Oyuncu), Çılgın Sedat (Şarkıcı), Sema Apak (Milli Atlet) yer alıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler takımında; Gökhan Gözüken, Ogeday Girişken, Fulya Şahin, Elif Sadoğlu, Denisa, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya yer alıyor. Survivor 2017 yeni sezon ilk bölümü ile 21 Ocak'ta TV 8 ekranlarında yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *