» 
 

Survivor 2017 kadrosuna katılacak ikinci sürpriz isim belli oldu

Survivor 2017'ye gidecek ilk ismin Furkan Kızılay olarak belirlenmesinin ardından, ikinci sürpriz isim de Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile netleşmiş oldu. İlhan Mansız artık Survivor 2017 kadrosunda yer alacak. Ayrıntılar haberde...

Herkesin soluk soluğa takip ettiği Survivor yarışmasının 2017 yeni sezonunda adeta İlhan Mansız rüsgârı esecek. TV 8 kanalının ve kanalın yarışması Survivor'ın kurucusu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Survivor 2017 kadrosunda İlhan Mansız'ın yer alacağını duyurdu. Survivor 2017 sezonunda yer alacak ilk isim Furkan Kızılay olarak açıklanmıştı. İkinci sürpriz ismin ise Beşiktaş'ın efsane yıldızı İlhan Mansız'ın olduğu açıklandı.

Acun Ilıcalı'nın Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ın efsane yıldızı İlhan Mansız, Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz." dedi. Yeni yıla sayılı günler kala Survivor 2017 kadrosundaki iki isim netleşti. Heyecanın hep zirvede olduğu program Survivor da, 2017 yeni sezonundaki ilk isim, Çocuklar Duymasın'daki Emre (Havuç) karakteri ile hafızalara kazının Furkan Kızılay olmuştu. Kadroda yer alacağı kesinleşen ikinci isim ise İlhan Mansız oalrak belirlendi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *