» 
 

Survivor 2017 kim elendi? Gönüllüler'de SMS heyecanı 29 Mart TV-8!

Survivor 2017 Gönüllüler takımından kim elendi sorusuyla gündemin birinci sırasında yerini şimdiden aldı. 29 Mart akşamı yayınlanacak SMS sonuçlarına göre kimin elendiği belli olacak. İşte SMS potasının adayları ve hangi Survivor'ın adaya veda edeceği haberimizde.

Survivor 2017 kim elendi sorusu yine gündemin en çok merak edilen magazin-yaşam konularından biri durumunda. Her geçen gün heyecanın arttığı ve yarışmacılar bir bir elendikçe seyir keyfinin yükseldiği Survivor 2017'de SMS sonuçları her zamanki gibi en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. 29 Mart akşamı SMS sonuçlarına göre kimin elendiği belli olacak ve Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda edecek. Dün akşam (28 Mart) heyecanla izlenen yarışmada uzun zamandır oyun kaybeden ünlüler Sema’nın oyunlara geri dönmesi ile yeniden çıkış yakalayarak ödül oyununu kazanarak karınlarının doymasının yanı sıra keyifli vakit geçirdi. Gönüllüler cephesinde ile tam bir çöküş yaşanıyor. Eleme potasına giren isimlerde Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut'tan hangisinin adaya veda edeceği merak konusu? Yarışma ile ilgili son detayları ilerleyen saatlerde haber sitemizden öğrenebilirsiniz…

Survivor kendi terminolojisini oluşturma başarısını gösteren ender programlardan biri olma özelliğini taşıyor. SMS potası, Survivor SMS sonuçları, dokunulmazlık oyunu, iletişim oyunu, ödül gecesi, birleşme partisi, SMS halk oylaması, Gönüllüler, Ünlüler gibi bir çok terim artık televizyonculuk dünyasında yeri ve anlamı olan terimler olarak anılıyor.

Milli maç yayınının canlı yapılması sebebi 29 Mart akşamına ertelenen eleme bu akşam sonuçlanacak. Gönüllüler takımında gergin anlar yaşayan yarışmacılar eleme potasına 4 ismi soktu. Bireysel dokunulmaz oyununu kazanan Volkan’ın adını verdiği Gökhan’la birlikte Berna, Erdi ve Bulut eleme potasının isimleri oldu.

Survivor 2017 Ünlüler ve Gönüllüler takımlarında kim elendi? İşte adaya veda eden isimler: 

Survivor 2017 Ünlüler takımında kim elendi? Takımda şu ana kadar Berna Öztürk, Fatih Hürkan, Seda Demir, Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat), Tarık Mengüç, Fulya Şahin, Sadin Bakır ve Yiğit İzik elenmiş durumda. 

Survivor Ünlüler takımında yarışmaya devam eden Survivor adayları ise: Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Bulut Özdemiroğlu, 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *