» 
 

Survivor 2017 kim elendi sorusu yanıtını buldu! 28 Şubat'ta Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor'da kim elendi dün akşam yayınlanan yeni bölümde belli oldu. 28 Şubat'ta adaya veda isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2017'de elenen isim Sadin Bakır oldu.

Survivor 2017 kim elendi büyük bir merakla beklenirken dün gece yayınlanan programın yeni bölümünde programın sunucusu Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Survivor'da elenen isim Sadin Bakır oldu. Peki Sadin Bakır kimdir merak edenler için detay bilgiler... Milyonların severek izlediği ve takip ettiği Survivor 2017 yeni bölüm eleme akşamında adaya veda eden Sadin Bakır 1986 Amasya doğumlu. Gaziantep'li olan Bakır, Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümü mezunu. Güreş sporuyla çocukluğunda tanışan Sadin Bakır, bu sporu kendisine dedelerinden kalan miras olarak yorumluyor. Ukrayna'da 2002 yılında yapılan yıldızlar Greco Romen Avrupa Şampiyonası'na katılan Bakır, Türkiye'ye altın madalya ile dönmüş, 2005 yılında dünya gençler güreş şampiyonasında ise bronz madalya almaya hak kazanmıştı.

Mesleği olan beden eğitimi öğretmenliğini 8 yıl kadar süreyle icra eden Bakır İBB Spor Kulübünde de antrenörlük yapmakta. Yağlı pehlivan güreşçi olarak aktif spor hayatına devam eden Survivor 2017 isimlerinden Sadin Bakır, dün yapılan elemede adaya veda etti. Survivor'a hayatı boyunca zor ve çetin şartlarda yaptığı mücadele sonrasında bu yarışmayı kendisine uygun bulduğu için katıldığını açıklayan Sadin, tüm yeteneklerini sergilemek ve başarılarına bir yenisini daha eklemek istediğini belirtmişti. 28 Şubat Survivor son bölümde ise Acun Ilıcalı Sadin Bakır isminin elendiğini açıkladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *