» 
 

Survivor 2017 son bölümde İlhan Mansız-Fatih kavgası! Diskalifiye var mı?

Survivor 2017'nin yeni bölüm tanıtımında İlhan Mansız ile Fatih arasında tartışma çıktı. Survivor 2017 SMS sonuçları ve kim elendi sorusuyla gündemdeki yerini her zaman koruyor. Ödül oyununda başlayan gerginlik kavgaya taşınıyor ve ikiliyi birbirinden ayırmak için diğer yarışmacılar araya giriyor.

Survivor 2017 yine ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının kıyasıya mücadelesine ve hem takım için hem de takımlar arası atışmalara sahne olan Survivor 2017 yine ekranların en çok izlenen programı olma özelliğiyle reyting rekorları kırıyor.

Survivor 7 Şubat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fatih ile İlhan Mansız arasında çıkan tartışmanın ardından diskalifiye konusu gündeme geldi. Fatih Hürkan ile İlhan Mansız arasında çıkan tartışma kısa süre içerisinde tartışmaya döndü. Öte yandan Survivor 2017'de elenen ismin belirlenmesi için sayılı saatler kaldı. Gönüllüler ile Ünlüler takımından 4 kişinin eleme potasında olacağı günde, heyecan dorukta.

Bugün Survivor'da adadan bir kişi daha elenecek. Hem gönüllüler hem ünlüler takımından adayların çıkması işleri oldukça karıştıracağa benziyor. Öte yandan elenen ismin belirleneceği günde, eleme potasına 4 kişi girecek. En az oyu alan bir kişi ise adaya veda eden isim olacak.

Survivor'da bu akşam için heyecan giderek artıyor. Kıyasıya mücadelenin verildiği Survivor ödül oyununda kazanan takım Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımında ise sakin bir hava hakimdi ve takımlar birbirlerini tebrik etti.

Acun Ilıcalı'nın özellikle sunmak istediği ve çok yoğun programına rağmen aylarca Dominik'teki program çekimlerine katıldığı Survivor'ın 2017 sezonunda bir çok ünlü isimden oluşan Ünlüler takımı ve geçtiğimiz yıllara oranla daha zayıf bulunan Gönüllüler takımı arasında oyunlar dışında da atışmalar yaşanıyor. Bu yıl Survivor 2017'nin ilerleyen bölümlerinde daha çarpıcı gelişmelere ve olaylara sahne olması bekleniyor.

Bilindiği gibi Survivor 2017'de önceki Survivor serileri gibi kim elendi? SMS halk oylaması, Survivor elenme adayları, ada konseyi, Survivor elenme konseyi, Survivor SMS oylaması ve SMS sonuçları gibi bir çok terimi ile Türk televizyonculuğuna da farklı terimler katma özelliği taşıyor.

Survivor 2017 ünlüler takımında kimler var? Survivor 2017 Gönüllüler takımında kimler var?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *