» 
 

Survivor 2017'den elenen ikinci isim Seda Demir oldu

Survivor 2017’de ikinci elenen kim oldu? sorusu dün akşam muhteşem bir ada konseyi ile belli oldu. Sadin ve Denisa, Seda ve Sabriye'nin eleme adayı olduğu gecede en düşük halk oyunu alarak gecenin elenen ismi Seda Demir oldu.

Acun Medya ekibi tarafından hazırlanarak TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor 2017, 31 Ocak akşamı yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Dokunulmazlık sonrasında büyük bir hırsla ödül oyununa çıkan takımlar iletişim ve pirinç ödülü için nefes kesen bir yarış sergiledi.

İlk turu ünlüler alırken, ikinci turu gönüllülerin alması sonrasında daha da kızılan yarışta ödül ünlüler takımının oldu. Ödülü kazanan ünlüler takımı iletişim ödülleri için hazırlanan özel alanda müzik dinleyip dans ederek stres attılar.

Heyecan dolu yarışlar sonrasında yapılan ada konseyinde Survivor 2017'nin ikinci elenen ismi de belirlendi. Geçtiğimiz hafta Gönüllüler takımından elenen Fulya'nın ardından bu hafta en düşük oyu alarak Survivor'a veda eden isim Ünlüler takımından Seda Demir oldu.

Acun Ilıcalı'nın elenen ismi açıklamasının ardından söz alan Seda Demir, konuşmakta zorlandığını belirterek, bu yarışmanın uzun yıllardır hayali olduğunu, bu şekilde yazılmanın hoşuna gitmediğini, kimseye bir terbiyesizlik yapmamasına karşın oyun esnasında adrenalinin fazla olması nedeniyle sarf ettiği sözlerin yanlış anlaşıldığını. sonrasında da bu olayların farklı yansıtılması sonucu isminin yazıldığını düşündüğünü ancak bunu hak etmediğini düşündüğünü ifade etti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *