» 
 

Survivor 2017’den elenen Tarık Mengüç kutsal topraklarda

Tarık Mengüç hiç beklemediği bir anda Survivor 2017 macerasının sonlanmasının ardından kısa bir süre sonra soluğu kutsal topraklarda aldı.

Renkli ve eğlenceli kişiliği ile Survivor 2017’ye neşe katan ünlü sanatçı Tarık Mengüç, yaşına rağmen gösterdiği başarılı performans ile yedinci haftaya kadar gelmiş, halk oylaması ile yedinci yarışmada elenmişti. Elendikten sonra ülkeye dönen ünlü şarkıcı Mengüç, kısa bir süre sonra kutsal topraklara gitti.

Medine'de çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabı aracılığı ile paylaşarak takipçilerinin kandilini kutlayan Mengüç paylaşımının altına eklediği yazısında, "Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden imtihan edip sabır veren Allah'ın tüm müminlerinin kandili mübarek olsun" sözlerini kullandı.

Öte yandan Survivor 2017'nin son bölümünde ünlüler ve gönüllüler ceza oyunu için kıyasıya yarıştı. Acun Ilıcalı tarafından yapılan akıçlama öncesinde en merak edilen konu cezanın ne olacağı idi. açıklamada oyunu kaybeden takım önümüzdeki haftadaki oyunlara -1 ile başlayacağı açıklandı. Kıyasıya geçen yarışı ünlüler takımı kazandı. Böylece gönüllüler yarışlara -1 ile başlayacak

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *