» 
»
 

Survivor Adası'nda elenen kim oldu?

Survivor'da dün akşam yapılan elemede yarı finale kimlerin kaldığı merak konusu oldu. Dün yayınlanan ve Survivor finalistlerinin belirlendiği 20 Haziran bölümünde, yarı finale kalan üç isim kesinleşti. Dün akşam adada yaşanan olaylar ve tüm gelişmeler haberimizde

Survivor'da dün akşam adada kalan son 4 yarışmacı çok heyecan verici bir yarı final heyecanı yaşadılar. Survivor Adası’nda yarı finale çıkmak isteyen yarışmacılar dün akşam çeyrek finalde yapılacak olan adadaki son kozlarını ortaya koydular. Yarı finale kalma yarışının 2 oyun üstünden oynanan yarışmanın birincisini Serhat Akın kazanarak yarı finali garanti altına alan ilk yarışmacı oldu. Yarışmanın ikinci oyununda ise Ogeday  adlı yarışmacı, oyunu kazandı ve Serhat Akın ile birlikte yarı finale giden ikinci isim olmaya hak kazandı. 

Diğer taraftan da Adem Kılıççı ve Sema Apak arasında Kıbrıs'ta oylama stresi vardı. Halk oylamasıyla belirlenen sonuçla birlikte yarı finale çıkan 3 kişi Adem Kılıççı olunca, Sema Apak survivor'a veda eden son yarışmacı olmaktan kurtulamadı.

Survivor'ın bundan sonraki bölümlerinde artık her şey büyük final için sahnelenecek. Adadaki son 3 güne girilirken, bu günlerde Kıbrıs Finali hakkında ki ayrıntılar daha netlik kazanmadı.

Survivor Adası’na veda eden yarışmacılar, adada yaşanmışlıkları olan ve tüm geçmişleri ile birlikte yakan baraka ve yaptıkları tüm eşyaları da yakarak Türkiye yolculuklarına başladılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *