» 
 

Survivor All Star 2018'de hangi yarışmacılar olacak? İşte sürpriz isimler...

Survivor All Star 2018'in yaz aylarında TV 8 ekranlarında olması bekleniyor. Peki, Survivor All Star 2018'de kimler olacak? İddialara göre Survivor All Star yeni sezonda Ogeday Girişken, Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Nagihan Karadere, Merve Aydın ve Hilmicem İntepe gibi yarışmacılar olacak...

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV 8 ekranlarında yayınlanan efsane Survivor yarışmasının bu yıl All Star olacağını kendi sözleri ile duyurmuştu. 2018'in yaz aylarında yayınlanması beklenen Survivor All Star 2018 yarışmasında hangi yarışmacıların olacağı ise buyük merak konusu oldu. Peki, Survivor All Star 2018'de kimler olacak?

All Star formatında olacak yeni sezon Survivor 2018 yarışmasında bu güne kadar ses getirmiş tüm isimlerin yarışmada olması bekleniyor. Muhtemelen Survivor yarışmaları gibi Survivor All Star 2018'de de geleneksel Survivor başlangıç dönemi içerisinde yani yaz aylarında TV 8 ekranlarında olacak.

2018'de Survivior All Star formatında ekranlarda olacak efsane yarışmada, Ogeday Girişken, Avatar Atakan, Turabi Çamkıran, Merve Aydın, Himlicem İntepe ve Nagihan Karadere gibi isimlerin olacağı iddia ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *