» 
 

Survivor Nagihan sinema oyuncusu oluyor

Milli takımın rekortmen atleti Nagihan Karadere Surviror yarışmasının da unutulmaz isimleri arasına girmeyi başarmıştı. Nagihan'ın şimdi de sinema filmi çekmek için kamera karşısına geçtiği belirtildi.

Survivor Nagihan bu sefer de sinema filmi ile magazin gündeminde yer aldı. Ah Be İstanbul adındaki komedi türündeki filmde rol alacağı belirtilen Nagihan beyaz perdede de kendisini ispatlamak için ter dökecek. Milli takımın rekor kıran atleti Nagihan Karadere, bakalım Survivor'da olduğu kadar sinema filmi ile de adından söz ettirecek mi?

BOSS Medya adına Zafer Çapoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği Ah Be İstanbul adlı iki kardeşin şarkıcı olmak için İstanbul'a geliş hikayelerinin konu alındığı filmde rol alacak olan Nagihan Karadere, elde ettiği şöhreti yetenekleri ile birleştirmenin zamanının geldiğini belirtti. Kendisi için bir çeşit eğitim olacak olan bu filmde başarılı tiyatrocularla kamera karşısına geçeceğini belirten Karadere, Haziran başında vizyona girmesi beklenen film ile birlikte sporculuktan sonra kendisini sinemada da kanıtlamayı hedefliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *