» 
 

Survivor Taner’e Acun Ilıcalı’ya hakaretten 4200 TL para cezası

Survivor yarışması sonrasında Instagram hesabından Acun Ilıcalı’ya hakaret ettiği ve tacizde bulunduğu gerekçesiyle açılan davada karar açıklandı. Survivor Taner Tolga Tarlacı 4200 TL adli para cezası aldı ve cezası ertelenmedi.

Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı’ya geçtiğimiz yıl sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından taciz ettiği ve hakaret içeren sözler sarf ettiği gerekçesiyle açılan davada 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istenmişti. Acun Ilıcalı ve Taner Tolga Tarlacı arasındaki dava ise İstanbul 28. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülmekteydi. Tutuksuz yargılanan sanık Tarlacı davanın karar duruşmasına katılmazken, kendisinden şikayetçi olan Survivor yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı’yı da avukatı temsil etti.

Daha önce de Taner Tolga Tarlacı ile Acun Ilıcalı arasında bir dava süreci yaşanmış, Tarlacı’nın Acun Ilıcalı’ya karşı tehdit içeren mesajları nedeniyle mahkeme 5 yıl hapis cezası vererek cezayı 5 yıllığına ertelemişti. Şimdiki dava sürecinde ise Tarlacı’nın Ilacalı’ya hakaret içeren sosyal medya paylaşımları neden olurken, mahkeme son duruşmada davayı karar bağladı ve Survivor yarışmacı olarak da tanınan Taner Tolga Tarlacı’ya “hakaret, sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret” suçundan 4200 TL adli para cezası verdi ve mahkeme bu cezayı ertelemedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *