» 
 

Survivor'da 16 Mayıs Salı gecesi elenen isim kim oldu?

Herkesin merakla beklediği soru dün akşam yanıtını buldu. 2 dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımının oyuncusu Berna, Anıl, Volkan ve Elif'in aday olduğu konseyde en az sms oyunu alan Anıl Karakurt Survivor 2017'ye veda etti.

Dün akşam soluk soluğa izleyen Survivor oyunlarının ardından eleme heyecanı başlamıştı. Eleme aşamasında, gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık ödüllerini alan Gökhan ve Ogeday yoktu. Rakiplerine göre arkadaşlarından daha düşük sms oyu alan yarışmacı Anıl oldu ve bu sonuçla birlikte Anıl Karakurt, Survivor hayallerinin sonuna gelmiş oldu.

Anıl elemeden sonra  yaptığı açıklamada.'Halkım N'aptın' ben açıkçası üzüldüm saygısızlık yapmak istemiyorum.. Keşke benim açımdan görseydiniz. Bundan sonra beni sevenlerle sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlarda bulunacağım.. Benim sivil hayatta nasıl yaşadığımı bilirler ve bundan sonra hayatımı nasıl yaşayacağıda bilecekler dedi.. Sörvi'yi de Türkiye'ye götüreceğini söyleyen Anıl, onu çocuklarla tanıştıracağım, bilmiyorum belki oyuncaklarını yaparım..' diyerek Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederek, arkadaşlarıyla vedalaştı.

Acun ılıcalı yaptığı açıklamada bir sürprizi olduğunu belirtirken sözlerine şöyle devam etti;.12 kişi kaldığınız zaman bir sürprizimiz var demiştik. Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak. Bir Türk takımı Yunan takımı ile oyun oynayacak. Bu oyundaki amacımız iki ülkenin birbirine yakınlaşmasıdır. Yarın oynanacak ödül oyunun ardından Yunan takımının karşısına ortak bir takım çıkartılacak. Oyunun sonunda iki takım da ödüllerin sahibi olacak.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *