» 
 

Survivor'da bu hafta kim elendi? Yeni gelişmeler neler?

Survivor'da nefeslerin tutulduğu yeni haftada kimin elendiği belli oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımından Erdi, Denisa, ünlülerden Adem ve Sabriye eleme potasına girdi. Ancak Denisa en az oyu alarak adaya veda eden isim oldu. Survivor son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Survivor 2017 yeni haftada yine heyecan doruklara yükseldi. İki tur üzerinden oynanan dokunulmazlık oyununun ilk turunu ünlüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve Volkan galip oldu.

Ada konseyinde takım içerisinde yapılan oylamada elenmesi yönünde en çok oy alan isim Denisa oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Volkan ise, eleme potasına girecek diğer isim olarak Erdi'yi söyledi.

Dokunulmazlık oyununun ikinci bölümünde de her iki takım birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Ancak bu kez kazanan takım gönüllüler oldu. Dokunulmazlık oyununun ikinci bölümünde malup olan ünlüler takımı arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunu Çılgın sedat kazandı.

Arkadaşları tarafından adı en çok yazılan Sabriye oldu. Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Çılgın Sedat potaya girecek ikinci isi olarak Adem'i söyledi. Bu şekilde potada Denisa, Erdi, Adem ve Sabriye yer aldı. Halktan en az oyu alarak adadan ayrılan isim Denisa oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *