» 
 

Survivor'da Serhat Akın adaya veda etmek zorunda mı kalacak?

10 Şubat akşamı yayınlanan nefes kesen bölümün ardından 11 Şubat yeni bölüm için yayınlanan tanıtımda izleyici Serhat Akın’ın sakatlık şoku ile karşılaştı. Peki Serhat Akın’ın sağlık durumu ne? Adaya veda etmek zorunda kalacak mı?

TV8 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgi ile izlenen Survivor, yeni sezona muhteşem bir yarışmacı kadrosu ile başlarken, her bölümde birbirinden heyecanlı yarışlara sahne oluyor.

Dün akşam yayınlanan bölümde yine soluksuz bir yarış izlenen Survivor 2017’de ödül yarışını gönüllüler kazanarak kendilerine ziyafet çekerken, bir sonraki yarışta bu kez ödülün sahibi ünlüler oldu. İletişim ödülünün yanı sıra yiyecek ödülüne sahip olan ünlüler sevgililer gününe özel yazdıkları notlarla sevdiklerine hediye gönderme fırsatı yakaladı.

Bölüm sonunda yayınlanan bu akşama ait görüntülerde Serhat Akın’ın geçirdiği ağır sakatlığa ait kareler Serhat Akın hayranlarına büyük bir üzüntü yaşattı. Şimdi herkesin aklında aynı soru dolaşıyor, geçtiğimiz yıllarda da meydana gelen ağır sakatlıklarda da adaya veda etmek zorunda kalan yarışmacılar gibi Serhat Akın’da adaya veda edecek mi? Serhat Akın’ın sağlık durumu ne?

Tüm bu soruların yanıtı 11 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak Survivor 2017 yeni bölümde cevaplarını bulacak. Gelişmeler için takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *