» 
 

Survivor’ın çılgın yarışmacısı Taner Taksim’de ortalığı birbirine kattı

Ekranların izlenme rekorları kıran yarışmada sergilediği ilginç tavırlarala bir anda popüler Taner Tolga Tarlacı Taksim’de ortalığı birbirine kattı.

 “Survivor “ adlı yarışma programında sıra dışı tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Taner Tolga Tarlacı dün yine olaylı bir gece yaşadı. Program sonrasında İstanbul’da çeşitli olaylara adı karışan Taner Tolga Tarlacı, akşam bir simitçide genç kızı alıkoyduğu iddiası ile ihbar edildi.

Şikayet neticesinde gözaltına alınmak istenen Tarlacı polisin elinden kaçmaya çalıştı. İstiklal Caddesindeki sevil güven timi polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanan Taner, moralinin çok bozuk olduğunu o yüzden kaçtığını ifade etti.

Sergilediği olağan dışı hareketlerle dikkatleri üzerine çemkeyi başaran Tarlacı, geçtiğimiz günlerde bir gece kulübünde bir bayana tacizde bulunduğu iddası ile 15 kişi tarafından darp edilmişti. Taner Tolga Tarlacı’nın polislerin elinden kaçmasını görüntülemek isteyen medya mensupları ise sivil polis ekipleri tarafından tartaklanarak engellemeye çalışıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *