» 
»
 

Talihsiz genç kızın piknik dönüşünde yüzü tanınmayacak hale geldi

Emily Petrozza, Amerika'nın Connecticut Eyaleti'nde gittiği bir piknik dönüşünde rahatsızlanan ve yüzü tanınmayacak hale gelen genç kıza neler olduğu kafa karıştırdı.

Amerika'nın Connecticut Eyaleti'nde yaşamakta olan Emily Petrozza hafta sonu arkadaşları ile zaman geçirmek için eyaletteki bir piknik alanına gittiler. Piknik dönüşünden sonra kaşıntılar yaşayan Emily'nin birkaç gün sonra yüzü tanınmayacak hale geldi ve aşırı şişlikler oluşan genç kız tedavi olmak için gittiği hastanede gerçeği öğrendi. Piknikte sadece kedilerle oynadığını söyleyen 21 yaşındaki genç kızın aslında kedilerden dolayı değil parktaki zehirli bir sarmaşığa kolunun temas etmesinin ardından yüzündeki döküntülerin ve şişliklerin meydana geldiği öğrenildi.

Haftasonu piknik alanına arkadaşları ile giden 21 yaşındaki Amerikalı Emily Petrozza pazartesi sabahı kız kardeşi 17 yaşındaki Lauren Petrozza'nın çığlıkları ile uyandı. Talihsiz Emily'nin gözleri bir gece sonrasında çok fazla şişmişti ve halka halka kızarıklıklar oluşmuştu. Acilen evden koşarak ayrılan kız kardeşler soluğu bölgeye en yakın klinikte aldılar. Klinikte bekleme salonunda iken kız kardeşine poz veren Emily, görüntüsünden rahatsız duymadığını ancak, bu hale gelmesindeki sebebin ne olduğunu merak ettiğini söyledi. Emily, klinikteki tedavisinin ardından onu bu hale getiren şeyin, piknik alanındaki zehirli bir sarmaşığa kolu ile temas ettiğinden vücudunun reaksiyon gösterdiğini öğrendi. Tedavisinin bitmesinden sonra taburcu olan Emily bir süre şiş gözlerle etrafa gülücükler saçtı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *