» 
 

Tamer Karadağlı Para Odası yarışması ile ekranlara geri dönüyor

Çocuklar durmasın dizisindeki Haluk karakteri ile gönüllere taht kuran Tamer Karadağlı uzun süren sessizliğini bozarak yapımcılığını Nisan yapımın üstlendiği Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı “Para Odası” ile yeniden sevenleri ile buluşacak...

İzleyici tarafıdan merakla beklenen Para Odası'nda yarışmacılar aileleri ile birlikte yarışmaya katılacak. Programın konseptine göre yarışmacılar tahin sorularına verdikleri doğru cevaplar neticesinde aileleri de para ödüllerini toplamakla görevli olacak. Yarışmacılar sunucu Tamer Karadağlı'nın tahmin sorularına en yakın cevabı verdikleri takdirde bir diğer sunucu olan Nilgün Esin'in bulunduğu para odasına bağlanma hakkı kazanmış olacak. 

Bu yarışmada en büyük görev stüdyoda olanlardan habersiz olan ailelerine düşüyor. Yarışmacıların tahmin sorusununa en yakın cevabı vermelerinin ardından para odasında hazır bulunan aileleri orada bulunan kutularda ne olduğunu bilmeden seçim yapıyor. Toplamda 7 soru sorulan yarışmada finale çıkma hakkını kazanan yarışmacı, final oyununda bukez de o ana kadar toplamaya hak kazandığı para ödüllerinin tamamı için ter döküyor.

İzlenme rekorları kıracağı düşünülen yarışma "zPara Odası" ilk bölümü 1 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekran olacak…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *