» 
 

Tarık Mengüç kızı Sevde için dua istedi

Ünlü şarkıcı Tarık Mengüç, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, ev kazası geçiren ve hastaneye kaldırılan küçük kızı Sevde için hayranlarından dua istedi.

Şarkıcı Tarık Mengüç, Facebook üzerinden paylaştığı bir video ile hastane görüntülerini yayınlayarak 2,5 yaşındaki küçük kızı Sevde için sevenlerinden dua istedi. Mengüç, yayınladığı videoda, ağzını koltuğa çarparak ev kazası geçirdiğini ve şuanda hastanede tedavi altına alındığını belirterek, kızının ağzını koltuğa çarpması sonucunda dişlerinin damağına saplandığını ve üst dudağında ketikler olduğunu dile getirdi. Paylaşımı ile yürekleri dağlayan Mengüç, hayranlarına durumu anlatarak onlardan dua istediğini söyledi.

Öte yandan durumu anlatırken çektiği bir videoyu sosyal paylaşım sitesinde paylaşan Mengüç, yayınladığı videoda 2,5 yaşındaki kızı Sevde'nin, ağzını koltuğuna çarparak geçirdiği ev kazası sonucunda dişlerinin damağına saplandığını ve dudağında da ketikler meydana geldiğini dile getirdi.

Çok üzgün olduğu gözlenen sanatçı, günlerdir hastanede olduklarını ve artık takatinin kalmadığını ifade etti. Küçük kızının ne yemek yiyebildiğini ne de su içebildiğini belirten Mengüç, tedavi için zaman gerektiğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *