» 
 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı açıklaması

Ülke çapında başlatılan istihdam seferberliği kapsamında TİGEM, basında çıkan personel alımıyla ilgili haberler dolayısı ilgili açıklamada bulundu.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nce konuya ilişkin yapılan açıklamada, son dönemde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne personel alımlarına ilişkin basında yer alan haberlere henüz itibar edilmemesini, personel alımı konusunun henüz tespit ve hazırlık aşamasında olduğunu ve konuya ilişkin açıklamanın Kurumumuzun resmi internet sayfasında duyurulacağını açıkladı.

Personel alımı haberlerine ilişkin geçtiğimiz aylarda internet sayfasında yayımlanan açıklamaya göre, "Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının 2017 Yılına Ait Genel Yatırım ve Finansman Programının Tespiti Hakkında Karar"a ait Uygulama Tebliği henüz yayınlanmamış olup, Genel Müdürlüğümüzün personel ihtiyacını tespit çalışmaları da henüz tamamlanmamıştır.

Personel alımına ilişkin duyurular, personel ihtiyacının tespiti tamamlandıktan ve söz konusu Uygulama Tebliği yayınlandıktan sonra www.tigem.gov.tr adresinde yayınlanacaktır. “ ifadeleri kullanıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *