» 
 

Tarkan Açıkhava konserleri yeni albümünün coşkusuyla başladı

Megastar Tarkan'ın bu yaz düzenleyeceği 7 konserlik maratonun ilki gerçekleşti. 15 Haziran'da yayınlanan "10" albümünün coşkusuyla başlayan konserinde Tarkan yeni albüm şarkıları "Yolla", "Kedi Gibi", "Ağladım" gibi şarkılarının yanı sıra klasikleşmiş şarkılarını da söyledi.

Harbiye Açıkhava'da heyecanla beklenen konserler dizisinin ilkini gerçekleştiren Tarkan yeni albümü "10"un coşkusunu da hayranlarıyla paylaştı. "Ben şarkı söylemek için yaratılmışım" diyerek "Yolla" şarkısıyla konserine etkileyici bir giriş yapan Tarkan, repertuarındaki eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. İlk konserinde büyük ilgi ile karşılaşan Megastar, binlerce müzikseveri bitmek bilmeyen enerjisiyle coşturdu.

15 Haziran'da yayınlanan "10" albümü için 4 yıl aralıksız çalıştığını ve beğenildiği için de büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tarkan, yoğun alkış aldı. Tarkan'ı dinlemeye gelenler arasında ünlü isimler de yer aldı. Harbiye Açıkhava'daki "Tarkan Zamanı" ilk konserinde Neslihan Sabancı, Çağla Şıkel, Selçuk Yöntem, Fulya Terim, Buse Terim-Volkan Bahçekapılı, Merve Terim, Demet Şener, Neşe Sert ve Aslı Hatemi gibi ünlü isimler hazır bulundu.

"Tarkan fizy Konserleri" 2,4,5,8,9 ve 10 Temmuz tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde Atlantis Yapım ve Project Medya organizasyonuyla devam edecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *