» 
 

Tarkan Açıkhava konserleri yoğun ilgi üzerine 6'ya çıkarıldı

Megastar Tarkan yeni albümü Cuppa ile yakaladığı yoğun ilgiyi Açıkhava konserleri ile de görmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı Tarkan Açıkhava konser sayısını arttırdı.

Yaz için oldukça uygun bir sound yakalayarak sevenlerine geri dönen ünlü şarkıcı Tarkan, geleneksel Açıkhava konserlerinde sahne almaya hazırlanıyor. Konser biletleri kapış kapış satılarak tükenen Tarkan, daha önce 3 olarak belirlenen konser sayısını yoğun ilgi üzerine 6’ya çıkardı.

Tarkan konser tarihleri daha önce 3,4 ve 6 Eylül olarak belirlenmişti ancak daha zaman olmasına rağmen sanatçının konser biletleri çoktan tükendi. Bunun üzerine yeni konser tarihleri açıklandı ve Tarkan konserleri 7,9 ve 10 Eylül’de devam edecek.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleştirilecek organizasyonlarda Tarkan, dinleyicilerine 2 bölüm halinde konser verecek. Tarkan konserlerinin ilk bölümü Türk Sanat Müziği albümü olan “Ahde Vefa” albümünden oluşan eserlerden oluşurken, konserin ikinci bölümünde ise şarkıcının en sevilen pop şarkıları yer alacak. Uzun süre albüm çıkarmayan Tarkan’ın son albümünden de şarkıların yer alması beklenen yeni eklenen konserlere de ilginin yoğun olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *