» 
 

Tarkan CHP adayı dayısı için destek konseri vermeye hazırlanıyor!

Pop şarkıcısı Tarkan, 1 Kasım seçimlerinde milletvekili seçilebilmesi için Rize'den CHP milletvekili adayı olan dayısı için konser vererek destek olacağını açıkladı. Kuzeni Arif Tevetoğlu MHP milletvekili adayı oldu. Tarkan onu da destekleyecek mi?..

Seçimlere az bir zaman kala artık partililerin çeşitli yöntemlerle halktan destek toplama çalışmaları da son sürat devam ederken pek çoklarını şok edici bir dedikodu ortaya atıldıç. İddiaya göre ünlü pop şarkıcısı Tarkan, Rize'den 1 Kasım seçimlerinde CHP milletvekili adayı olan dayısına destek konser verecek.

Listelerin hazılanması aşamasında da Haziran seçimlerine göre bazı değişikliklere gidilen partilerde Rize’de 7 Haziran’da aday gösterilen aralarında Kenan Bıyık’ın da olduğu üç kişilik milletvekili aday listesini değiştirildi. CHP, liste dışı kalan Bıyık yerine Tarkan’ın dayısı Prof. Dr. Kemal Köymen’i aday gösterdi ve Maltepe Üniversitesi eski Rektörü olan Kemal Köymen yeğeni ünlü popçu Tarkan'dan konserli destek sözü aldı. Tarkan'ın bu konseri ne zaman ne nerede vereceği ile ilgili henüz bilgi bulunmuyor.

İkizlidere’li Tarkan dayısına konserler vererek destek olacağı bildirilirken, ünlü şarkıcının MHP İstanbul adayı alan Arif Tevetoğlu adlı kuzeni için de konser verip vermeyeceği henüz belli değil. MHP İstanbul adayı gösterilen Arif Tevetoğlu, MHP İstanbul Belediye Başkanı adayı olmuştu ancak seçilememişti. Milletvekilliğinde şansını deneyecek olan Arif Tevetoğlu MHP İstanbul 1. Bölge 15. sıradan aday gösterildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *