» 
 

Tarkan Expo 2016 Antalya'da muhteşem bir konsere imza attı

Megastar Tarkan, Expo 2016 Antalya kapsamında hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Yaklaşık 20 bin kişinin karşısına çıkan Tarkan, hayranlarına telefonlarını ellerinden bırakıp eğlenmeleri için seslendi.

Önceki akşam Expo 2016 Antalya'da kendisini dinlemeye gelen 20 bin civarındaki hayranlarına muhteşem bir konser şöleni yaşattı. Konser alanına gelen on binlerce kişi uzun kuyruklar oluşturdu. Tarkan hayranları, Megastarın sahneye çıktığı anda tezahüratlar ve çığlıklar ile sevgi gösterilerinde bulundu. Gündemi sallayan ve dillerden ektik olmayan "Cuppa" şarkısı ile konser açılışını yapan Tarkan'a hayranları eşlik etti.

Sahnedeyken hayranlarının artık ellerinden telefonlarını bırakıp eğlencenin tadını çıkarmalarını söyleyen Tarkan, alkışların ruhunun gıdası olduğunu ve telefonları bırakıp herkesin omuzlarındaki yükü bir nebze de olsa bu gece hafifletmesi gerektiğini dile getirdi. Konser sırasında annesi Neşe Tevetoğlu için Uzun İnce Bir Yoldayım adlı şarkıyı seslendiren Tarkan, bir önceki konserinde annesinin kendisinden istediği şarkıyı söyleyemediği için bu konserde onun gönlünü aldığını gösterdi. Megastar konserde "Verme" şarkısını söylerken şarkının sözlerini bir ara unuttu.

Şarkı sözlerini unuttuğunun farkına varan Tarkan, unuttuğu yerde sözleri kafadan attığını söyleyerek gülümsedi. Heyecanlandığını ve arada böyle şarkı sözlerini unutabileceğini, sevenlerinin bu durumu maruz görmelerini rica ettiğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *