» 
 

Tarkan’a büyük ŞOK! Tarkan'ın yeni albüm stüdyo kayıtları silindi

Tarkan yaz aylarında terör nedeniyle pek çok konserini iptal etmek zorunda kalmış ve oldukça zor bir sene geçirmişti. Şimdi de Megastar Tarkan’ın yeni albümüne olanlar oldu. 2016 Ocak ayında çıkacak olan albümün stüdyo kayıtları silindi.

6 yıl aradan sonra ilk kez bir albüm hazırlığı içinde olan Tarkan, yeni albümü için stüdyo kayıtları yapmıştı. Yapılan stüdyo kayıtlarının silinmesiyle büyük şok yaşayan Megastar, emniyetten de yardım istedi.

Sabit disk çökmüş
Tarkan yeni albüm çalışmaları kapsamında şarkılarını seslendirerek stüdyo kayıtları oluşturulmuştu. Ancak olan oldu ve Tarkan’ın yeni şarkıları silindi. Seslendirdiği şarkıların stüdyo kayıtlarının bulunduğu harici sabit disk çöken ünlü şarkıcının bu kayıtlarını kurtarmak için üç ayrı şirket çalıştı ancak ne yazık ki hiçbirisi başarılı olamadı. Megastar Tarkan da son çare olarak daha donanımlı ekipmanları olan emniyet birimlerinden yardım istedi.

Albüm gecikecek mi? Tarkan’ın albümü ne zaman piyasaya çıkacak?
Eğer Tarkan’ın yeni albüm kayıtları kurtarılamazsa şarkıcı yeniden stüdyoya girmek zorunda kalacak ve şarkıları tekrar seslendirerek kayıt altına alacak. Bu şekilde olması durumunda da albüm dahaönce belirlendiği tarihte yani Ocak’ta piyasaya çıkacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *