» 
»
 

Tartıştığı kocasını çocuğunun gözü önünde öldürdü

Bursa'da bir kadın, tartıştığı eşini bıçakla öldürdü. Olaya birebir tanıklık eden evli çiftin 2 yaşındaki çocuklarına ise mahalle sakinleri sahip çıktı.

Bursa'da evli bir çiftin tartışması kanlı bitti. Olaydan edinilen bilgilere göre, dün gece saat 01.00 sıralarında Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesine bağlı olan Atıcılar Mahallesi'nde feci bir olay meydana geldi. İddialara göre, daha önceden ayrılıp, geçtiğimiz ay yeniden barışan evli çift arasında tekrardan tartışmalar çıktı.

Kendisine küfür eden 27 yaşındaki Suat Kazım Çırak'a sinirlenen 26 yaşındaki Elif Çırak, mutfaktan kaptığı ekmek bıçağı ile eşini yaraladı. Evli çiftin komşuları bağırma sesleri üzerine eve geldi ve karın boşluğundan bıçaklanan Suat Kazım Çırak'ı yerde yatar halde gördü. Komşular, taksi ile Çırak'ı Bursa Devlet Hastanesi'ne götürdüler. Çırak, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Alınan ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri Elif Çırak'ı gözaltına aldı. Kocasının ölümüne neden olan Elif Çırak gözaltına alınınca, evli çiftin 2 yaşındaki küçük çocuğuna ise çiftin yakınları sahip çıkıp evlerine götürdü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *