» 
»
 

Tatilin 4. gününde kazalarda toplam 32 kişi hayatını kaybetti

Kurban Bayramı ile birleşen 9 günlük tatili fırsat bilenler Cuma gününden itibaren yollara düştü. Ancak bayramda yapılan kazaların bilançosu da ağır oldu. 32 kişi kazalarda hayatını kaybetti.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden kaza haberleri tatilin dördüncü gününde de gelmeye devam ediyor. Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkmasıyla memleketlerine ya da tatil yörelerine gitmek üzere pek çok vatandaş yollara döküldü. Ancak bayramı yasa dönüşenlerin sayısı da gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Tatil başladığı günden beri kazalarda hayatını kaybedenlerin sayısı 32’yi bulurken, 134 vatandaşın da yaralı olduğu öğrenildi. Tokat’ta iki mototikletin çarpışması sonucu 17 yaşındaki Muhammet Demirkıran hayatını kaybederken 19 yaşındaki Veysel Erar yaralandı. Artvin’de ise 20 yaşındaki Mehmet Keskin idaresindeki kamyonet 60 metrelik uçuruma yuvarlandı ve kazada araçta bulunan Şerif Keskin öldü, Gülfiye Keskin ve sürücü Mehmet Keskin ise yaralandı.

Hafif ticari aracı ile Kilis-İslahiye yolunda seyir halinde olan Selahattin Yılmaz, virajı alamayarak devrildi. Kazada 3’ü çocuk olmak üzere 7 kişi yaralandı. Ankara’nın Beypazarı ilçesinde Ayvaşık kavşağında iki otomobilin çarpışması sonucu sürücüler Ahmet Özsoy ve Arif Sarımen ile araçta bulunan Muhammet Özsoy yaralandı.

Dün ise Denizli Pamukkale’de üç otomobilin üzerine devrilen hafif ticari araç sonucu 8 kişi yaralanmıştı. Yaralılardan Bilge Koyuncu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *