» 
»
 

Tatlı İntikam 18.bölüm fragmanında Pelin kendisini kimin kaçırdığını öğreniyor!

Geçtiğimiz bölüm evinin kapısının önüne kadar bıraktığı Pelin'in kimse tarafından tanınmayan adamlar tarafından kaçırıldığını öğrenmesinin ardından deliye dönen Sinan, Rıza ile birlikte Pelin'i aramak için yola koyulmaya başlar!

Tatlı İntikam dün yayınlanan yeni bölümü ile birlikte izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Merakla beklenen Tatlı İntikam 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise yine heyecan dorukta. Tatlı İntikam’ın son bölümünde, başrollerini Furkan Andıç ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun beraber paylaştıkları Kanal D’nin 2016 yılı yapımı romantik dizisi Tatlı İntikam'ın son bölümü kendi gününde kendi saatinde ekranlara geldi. Tatlı İntikam son bölümünde Pelin kaçırıldı! Sinan, Pelin’i kaçıranların peşine düştü. Merakla izlenen Tatlı İntikam'ın 18. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Yeni bölümde izleyicisini neler bekliyor?

Sinan, evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin’in kayıp olduğunu öğrenince deliye döner! Pelin, kim olduğu bilinmeyen adamlar tarafından kaçırılır. Sinan, Pelin’in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye döner. Rıza ile birlikte yola koyulup Pelin’i aramaya başlarlar. Pelin’i kim neden kaçırdı? Pelin’e öfkesi olan Ceyda mı? Rıza’nın ihaleye girmesini istemeyen adamlar mı? Yoksa Sinan’a takıntılı hasta aşık olan Rüzgar mı? Pelin’in kaçırılmasıyla izleyicilerde büyük merak uyandıran dizi Tatlı İntikam’ın yeni bölüm fragmanıyla birlikte merakları biraz da olsa gideriyor.

Yeni bölüm'de Pelin kendini kaçıranın Rüzgar olduğunu düşünüyor. Kafasında birleştirdiği parçalar sonucunda bu neticeye varır. Ancak Sinan Rüzgar'a toz kondurmaz ve Pelin'e inanmaz. Rüzgar'ın takıntılı bir şekilde Sinan'a bağlı olduğu gayet ortada iken Pelin düşüncelerini ortaya atar. Ancak Sinan'ın kendisine inanmaması Pelin'i yıkar ve herşeyin bittiğini söyler.

Peki Pelin'i kaçıran gerçekten Rüzgar mıydı? Pelin'in kaçırılmasına ve onca kötü olayı yaşamasına sebep olan kişinin Rüzgar olduğu ortaya çıkacak mı? Yeni bölümde sır perdesi aralanacak mı? İzleyelim görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *