» 
»
 

Tatlı İntikam 19. yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? 13 Ağustos 2016

Ekranların sevilen dizisi Tatlı İntikam ne zaman yayınlanacak ve bu hafta yayınlanacak mı büyük merak konusu oldu. Ancak Kanal D internet sitesinden verilen tarihe göre bu Cumartesi Tatlı İntikam kolaj bölümü ile ekranlarda olacak ve yeni bölüm 20 Ağustos akşamı yayınlanacak.

Başladığı günden beri tatlı bir aşk hikayesinin gelişmelerini izlediğimiz ve her yeni bölümünü merakla beklediğimiz dizilerden Tatlı İntikam bu hafta 13 Ağustos Cumartesi akşamında ekranlara kolaj bölümü ile geliyor. Kanal D internet sitesinden dizinin bu hafta yeni bölümü ile değil kolaj bölümü ile ekranlara geleceğini duyurdu. Tatlı İntikam son bölüm gelişmeleri oldukça heyecanlı bir bekleyişe neden olmuş olsa da dizinin sevenleri, yeni gelişmeler için bir hafta daha beklemek zorunda kalacak.

13 Ağustos’ta 19. Bölüm ile ekranlara gelmesi beklenen Tatlı İntikam dizisinin son gelişmeleri neler olmuştu bir hatırlayalım. Pelin’in kaçırılması olayında her ne kadar bütün oklar Ceyda’yı gösteriyor olsa da asıl suçlunun Rüzgar olduğunu tahmin etmek dizinin sıkı takipçileri için hiç de zor değildi. Ancak bunu Pelin’in anlaması yeterli değildi ve Sinan’a gerçekleri anlatabilmek hiç de kolay olmayacaktı. İyiliğine ve dürüstlüğüne sonuna kadar güvendiği dostu Rüzgar’ın sevdiği kadını kaçırtması Sinan için olanaksızdı ve asla inanmamayı tercih etti.

Evlilik oyunu Meliha hanımı onlarda düğün organize etmeye kadar vardırınca işler çığrından çıkmış ve zaten dünden razı olan Rüzgar gelinliğiyle ortalarda dolanırken Sinan’ın hışmına uğramıştı. Artık Sinan'ın annesinin de bu evliliğin sahte olduğunu öğrenmesinin vakti gelmişti. Düğünü duyan Pelin ise küplere binmiş ve düğünü basmayı planlamıştı.

Tatlı İntikam son bölümde Başak ve Bülent cephesinde de işler pek yolunda gitmedi. Bülent’in ablası ile tanışan Başak, onun ne kadar sinsi biri olduğunu hemen fark etti ancak Bülent’in ablasına olan güveni ve düşkünlüğü nedeniyle elinden de fazla bir şey gelmedi. Kendisini kardeşinden ayırmaya çalışacağı belli olan abla ile Başak mücadelesinde kazanana tarafın kim olacağı Tatlı İntikam yeni bölümlerinde açıklığa kavuşacak.

TATLI İNTİKAM 19. BÖLÜM GELİŞMELERİ NELER OLACAK?

Her bölümü ilgiyle izlenen Tatlı intikam 19. bölüm fragmanı yayınlandı ve merakla beklenen gelişmeler hakkında ipuçları ortaya çıktı. Ancak yeni bölümde Sinan, Rüzgar’la olan sahte evliliğinden artık annesini haberdar edecek ancak Pelin'e olan aşkını annesinin kabul etmesi mümkün olmayacak. Meliha hanım ise Sinan'ı evlatlıktan silecek ve "Artık Sinan diye bir oğlum yok" diyerek oğlunu oldukça zor bir durumda bırakacak. Sinan bu durumda annesini mi yoksa Pelin'i mi tercih edecek yeni gelişmelerde bunları da öğreneceğiz. Pelin ise büyük ihtimalle Rüzgar’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için mücadelesini sürdürecek. Aynı şekilde Başak ve Bülent arasına kara kedi gibi giren abla ile ilgili gelişmeler de Tatlı İntikam yeni bölümde izleyicilere eğlenceli dakikalar geçirtecek gibi görünüyor. Tatlı İntikam 20 Ağustos Cumartesi Kanal D ekranlarında son bölümü ile yayında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *