» 
»
 

Tatlı İntikam 27. bölüm 2. fragmanında Sinan ve Pelin yakınlaşıyor

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri izleyicisini ekranları başına kilitleyen romantik komedi türündeki muhteşem dizi Tatlı İntikam 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde, Sinan'a karşı gardını alan Pelin, yelkenleri suya mı indiriyor? Sinan'ın yeniden Pelin'in ruhuna işlemesi Pelin'de nasıl bir etki bırakacak? Tatlı İntikam yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Her Cumartesi beğenilerek izlenen Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 27 bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde bomba gibi olaylar yaşanıyor. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç ve İlker Kzımaz gibi isimlerin yer aldığı D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Barış Erçetin'in yönetmen koltuğunda oturduğu romantik komedi türündeki eğlenceli dizi Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan Pelin'i yeniden etkilemeyi başarıyor. Sinan'ın Barış hakkındaki kuşkularını Pelin'e anlatması ile Barış ile Pelin arasında da kaos ortamı meydana geliyor. Pelin'in Sinan ile görüşmesinden rahatsızlık duyan Barış'ın tavırları Pelin'in de sinirlerini bozuyor. Her fırsatta Sinan'ı unuttuğunu ispatlamaya çalışan ancak kalbinde halâ onun izlerini taşıyan Pelin, aşkına yenik mi düşecek? Yoksa mantığına göre hareket edip Barış ile bir yolda mı yürüyecek?

Tatlı İntikam bomba gibi 27. bölümü ile 22 Ekim'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüme sayılı saatler kala, izlenen fragman hetüm izleyicilerde büyük bir şok etkisi yarattı. Yeni bölümünde öyle sahneler var ki, çoğu kişiyi derinden etkileyecek ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Tatlı İntikam yeni gelişmeleri sizler için takipteyiz...

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR...

Pelin, Sinan'a onu unuttuğunu ve artık hayatında hiçbir şekilde yeri olmadığını kanıtlamaya çalışacaktır. Barış'a olan güvenini de her fırsatta gösteren Pelin, onunla birlikte ciddi adımlar atacağı ve bir geleceğe hazır olduğu hususunda da Barış'ı cesaretlendirecektir. Öte yandan Sinan ise bir davette karşısına çıkan gizemli kızın etkisinden kurtulamamıştır. Gizemli kızda Sinan'ı aklından kolayca çıkaramayacaktır. Sinan ile gizemli kızın yolları yine enteresan bir şekilde kesişir. Gizemli kızın mototikleti ile kaza yapması sonrasında yaralandığını gören Sinan, onun hayatını kurtaracaktır.

Bu gizemli kızın aslında Barış'ın kardeşi olduğu gerçeği de sonradan ortaya çıkacaktır. Barış ise herşeyden habersiz yaralanan kız kardeşini hastaneye gitmiş, ancak Sinan'la karşılaşmamışlardır. Sinan ise işi aksattığından ve Filiya'yı satın almak için gerekli parayı bulamayacağını düşünen Pelin ile sürekli tartışmaktadır. Ancak Sinan'a gelen kötü bir haber ile hem Sinan hem de Pelin telaşlanacak ve yine bir arada olacaklardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *