» 
»
 

Tatlı İntikam 27. bölüm fragmanında Pelin'in kararı belli olacak

Reytingleri alt üst eden Tatlı İntikam 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde Sinan, Pelin'i ikna edebilecek mi? Pelin gerçekten Barış'ı seviyor mu? Tatlı İntikam Cumartesi akşamları saat 20.00'da yeni bölüm gelişmeleri merakla bekleniyor. Son bölüm özeti ise detaylarda...

D Yapım'ın yapımcılığı üstlendiği Tatlı İntikam dizisinin başrollerinde Furkan Andıç, Leyla Lydia Tuğutlu, İlker Kızmaz, Ayşenil Şamlıoğlu, Zeyno Günenç, Kerem Atabeyoğlu yer alıyor. Kanal D ekranlarında her Cumartesi akşamı heyecanla izlenen Tatlı İntikam dizisinde Barış ile Pelin yeniden barışacaklar mı? Pelin, yaşadığı kötü dönemlerin üstesinden tek başına gelmişken, yeniden karşısına çıkan Sinan'a cephe almış durumda. Sinan'ın ise son söylediklerinin ardından Barış ile Pelin'in arası bozulacak mı? Merakla beklenen Tatlı İntikam 27. bölümü fragmanında neler oluyor? Pelin'in kafası iyiyce karışıyor. Sinan'ın söylediği gerçek ne? Simay ise boşanma şoku ile darmadağın oluyor!

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜM ÖZETİ

Sinan'ın yeniden karşısına çıkmasının ardından Pelin, Sinan'a onu unuttuğunu ve artık hayatında bir yeri olmadığını ispatlamaya çalışıyor. Öte yandan Barış'ı da Sinan'ı umursamadığını gösteriyor ve ona birlikte bir geleceğe hazır olduğu konusunda cesaretlendiriyor. Sinan ise gizemli kızla tekrardan karşılaşıyor. Sinan, gizemli kızın kaza yaptığını görünce onun hayatını kurtarıyor. Ancak gizemli olan kızın Barış'ın kızm kardeşi olduğu ortaya çıkıyor.

Barış'ta kardeşi için oldukça telaşlanıyor ama kardeşinin hayatını kurtaran kişinin Sinan olduğunu bilmiyor. Filiya cephesinde tartışan Sinan ve Pelin ise bir anda gelen kötü bir haberle telaşlanıyor. Sinan'ın yeğeninin kaçırılması herkesi derinden üzüyor. Pelin ise bu durumda Sinan'ı yalnız bırakmıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *