» 
»
 

Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanında Sinan ve Pelin itiraf ediyor!

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri saat 20.00'da keyifle izlenen Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Sinan'ın bir kızla öpüştüğünü gördükten sonra Pelin ve Sinan arasında ipler iyice geriliyor. Sinan ise Pelin'e olan hislerini artık bastıramıyor. Tatlı İntikam yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Barış Erçetin'in yönetmen koltuğunda oturduğu Kanal D ekranlarında her Cumartesi yayınlanan Tatlı İntikam 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz, Zeyno Günenç, Kerem Atabeyoğlu'nun yer aldığı Tatlı İntikam 29 Ekim yeni bölümünde Pelin ve Sinan cephesinde işler karışıyor. Pelin, Sinan'ın bir kızla öpüştüğünü şans eseri görüyor. Sinan'a sinirli olan Pelin bu olaydan sonra daha da öfkeleniyor. Pelin bir anda ordan uzaklaşırken, Sinan'ın dikkatini çekiyor. Öfkesini her fırsatta Sinan'a hissettiren Pelin, Sinan'la karşı karşıya geliyor ve onun itirafları karşısında şok oluyor. Sinan, Pelin'e başka insanlarla mutlu olamayacaklarını söylüyor. Pelin'i Barış'la gören Sinan ise kıskançlık krizlerine giriyor.

Sinan'ın karşısına çıkan ve onu bir anda öpen gizemli kızın, Barış'ın kız kardeşi olduğu ne Barış ne de Pelin biliyor. Fakat kızın Sinan'a yoğun duygular beslediği hatta aşık olduğu apaçık ortaya çıkıyor. Peki, Barış kız kardeşinin Sinan'a aşık olduğunu öğrenecek mi? Duygu, Sinan'ın unutamadığı kadının, abisinin sevgilisi olduğu gerçeğini öğrendiğinde ne yapacak? Öte yandan Simay'ı ise zor günler bekliyor. Boşanmanın eşiğinde olan Simay'ın hamile olduğunu eşi öğreniyor. Peki, şimdi ne olacak? Simay, bebeği için evli kalmaya devam edecek mi? İzleyelim görelim...

SİNAN'IN SAKLADIĞI SIR NE?

Sinan ortadan kaybolduktan sonra farklı işlere bulaşıyor. Sır gibi sakladığı bir yılda Sinan, neler yaşadı? Pelin, Sinan'ın Filiya için çok miktardaki parayı bulmasına şaşırmış ve kafasında Sinan'ın kötü işlere bulaştığına dair aklında soru işaretleri oluşmaya başlamıştı. 

Şimdi ise Sinan'ın sırtındaki kurşun izini görüyor. Pelin artık Sinan için endişelenmeye başlıyor. Ne kadar öfkelense de aşkı, öfkesinin üstesinden geliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *