» 
»
 

Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanında Sinan'ın özgürlüğü Pelin'e bağlı

Kanal D ekranlarında her Cumartesi keyifle izlenen Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı yayınlandı. 5 Kasım akşamı izleyicisi ile buluşacak olan Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Barış'ın oyunları ile parmaklıklar arkasında kalıyor. Ancak, Sinan'ın özgürlüğe kavuşup kavuşamaması artık Pelin'in elinde. Yayın saati değişen Tatlı İntikam yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında heyecanla izlenen Tatlı İntikam 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam'ın reytingleri düştüğü için yayın saatinin 20.00'dan 22.15'e alındı. 5 Kasım'da yayınlanacak Tatlı İntikam yeni bölümde, Barış intikam için Sinan'ı içeri tıkıyor. Pelin ise Sinan'dan özür dilemesini istiyor. Ancak, Sinan'ın sözleri Pelin'i derinden etkiliyor. Peki, Sinan'ın özgürlüğüne kavuşabilmesi için Barış ile konuşacak mı? Sinan parmaklıklar arkasından çıkacak mı? Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, İlker Kızmaz ve Zeyno Gönenç gibi isimlerin yer aldığı Tatlı İntikam 29. yeni bölümü ile Cumartesi günü 22.15'te ekranlara gelecek. Tatlı İntikam'ın reytinglerinin düşmesinden dolayı önümüzdeki haftalarda final yapacağı iddiaları ortaya atıldı.

TATLI İNTİKAM YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Sinan, sinirlerine hakim olamayarak mototikleti ile Barış'ın dükkânına girmiştir ve durum giderek ciddi bir hal almıştır. Barış'ın da artık kendisini frenleyecek sabrı kalmamıştır. Sinan'ın da geri adım atmaya niyeti yoktur. Barış, Sinan'ın bu durumunu fırsata çevirip onu şikâyet etmiştir. Polisler ise Sinan'ı yakalayarak içeri atmışlardır. Pelin ve Sinan'ı daha da zor bir sınav beklemektedir. Pelin'in gönlü Sinan'ın içerde kalmasına razı olacak mı? Sinan ise çıkmak için hem Filiya'nın hem de Pelin'in sahibi olmak isteyen Barış'a boyun eymeyecektir. Pelin, Sinan'a Barış'tan özür dilemesini istediğini söylerken, işittiği sözler karşısında ne yapacağına karar verememiştir. Yani Sinan ve Pelin'i büyük bir sınav beklemektedir.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Sinan'ın bir kızla öpüştüğünü gören Pelin alt üst olmuştur. Kıskandığını belli etmek istemese de hali, hareketi ve gözleri onu ele verir. Sinan ise Pelin'in kendisini gördüğünü fark edip, Pelin'in peşine takılmıştır. Ancak kıskançlık krizlerine giren Pelin'in, Sinan'ı dinlemeye niyeti yoktur. Öte yandan Filiya'ya gelen karanlık adamlar dikkatlerden kaçmamaıştır.

Pelin'i tedirgin eden bu durumun altından ne çıkacağı onu korkuya düşürmüştür. Sinan ise uzun bir süredir görüşmediği sır gibi sakladığı dostu ile yeniden görüşmüştür. Ancak Barış, Sinan'dan intikam almak için her türlü fırsatı değerlendirecektir. Sinan ise Barış'ın bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *