» 
»
 

Tatlı İntikam 30. final bölümü ile 12 Kasım 22:30'da son kez ekranlarda

Dizi severler için pek de hoş bir haber değil ancak Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam 30. bölümü ile final yapıyor. 12 Kasım Cumartesi akşamı saat 22:30’da yayınlanacak olan Tatlı İntikam final bölümü gelişmeleri ile ekranlara veda edecek. Tatlı İntikam bitiyor mu?

Başladığı günden beri ilgiyle izlenen bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Başrollerinde sevilen oyuncular Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın yanı sıra son dönemde İlker Kızmaz’ın da yer aldığı cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam 12 Kasım akşamı final bölümü ile ekranlarda olacak ve sevenlerine veda edecek. Pelin ile Sinan’ın bir türlü mutlu sona eremediği aşk hikayelerinde Tatlı İntikam finali nasıl olacak merakla beklenirken son bölüm fragmanında yakınlaşan ikilinin yine Barış’ın ortaya koyduğu resimler nedeniyle ayrılması söz konusu olabilir. Bu da final senaryosunun oldukça hüzünlü olabileceği imajını yaratıyor.

Üniversite yıllarında Pelin’e aşık olan Sinan Tankut’un ona aşkını itiraf etmesi sonrasında aldığı cevaptan utanması ve büyük üzüntü duyması sonucu tıp okumayı bırakan ve kendisini uçurumun kenarında bulması ve ardından da Pelin’e bir vesileyle tekrar kavuşması hikayesinin anlatıldığı Tatlı İntikam bu hafta hangi gelişmelerle ekranlarda olacak merakla bekleniyor.

Pelin’i nikah sırasında gelinliği ile intihar etmek üzere olan Rüzgar’ı kurtarmak için terk eden ve bir daha arayıp sormayan Sinan, geri döndüğünde herkesi kendisine karşı cephe almış olarak bulmuş ve kalıp kalmamak konusunda ikilemde kalmıştı. Pelin kendisini bu kötü durumdan kurtarmak için Filiya’ya sarılmış, onu prestijli bir restoran haline getirmişti ancak içindeki Sinan aşkı ölmemiş olsa da tekrar aynı şeyleri yaşamaktan dolayı korku içerisindeydi.

Tatlı İntikam son bölüm gelişmelerinde bir taraftan iş adamı Barış’ın Pelin ile ilişkisini bitirmesi ve onu yeniden kazanmak için çabalayan ancak bu sırada gururuna yenik düşen Sinan, digger taraftan Barış’ın kardeşinden de uzak durmanın yolunu aramaktaydı. Her ne kadar Barış’ın kardeşi olduğunu bilmese de bu ilişkiyi istemeyen ve gözü Pelin’den başkasını görmeyen Sinan, Tatlı İntikam yeni bölümünde bakalım hangi girişimlerde bulunacak? Tatlı İntikam final bölümü acaba Pelin ve Sinan için mutlu son mu yoksa hüzünlü bir bitişle mi noktalanacak? 

Pelin Barış'ın evlilik teklifini kabul edecek mi? Büyük soruların yanıtını bulacağı 12 Kasım Tatlı İntikam final bölümünü izlemek ve bu sonu öğrenmek isteyenler 22.30’da Kanal D ekranları önünde yerini alacak. Tatlı İntikam 30. final bölümü fragmanı ise yayında.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *