» 
»
 

Tekirdağ'da elektronik sigara adamın cebinde patladı

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesindeki bir gencin sigarayı bırakmak için kullandığı elektronik sigara cebinde patladı. Şahsın üzerindeki montu, kazağı yandı ve hafif yaralandı.

Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesinde 2 yaşındaki Kadir Uslu'nun birkaç ay önce sigarayı bırakmak için aldığı elektronik sigara cebinde patladı. Otomobil ekspertizliği yapan Kadir Uslu, yaklaşık iki ay önce sigarayı bırakma kararı aldı ve sigarayı bırakmasına yardımcı olabileceği düşüncesi ile 280 TL'ye elektronik sigara satın aldı.

Önceki gün iş yerinde oturduğu esnada cebinde bulunan elektronik sigara büyük bir gürültü ile patladı. Üzerindeki montu ve kazağı yanan Uslu, oturduğu yerden yere düştü ve hafif şekilde taralandı. Çevredeki arkadaşları ise patlama ile birlikte panikleyip işyerinden dışarıya kaçtı.

İki aydır kullandığı elektonik sigaranın patlaması ile hafif şekilde yaralanan Kadir Uslu, iki ay önce sigarayı bırakmak için 280 TL'ye sigara aldığını, iş yerinde oturduğu sırada cebindeki elektronik sigaranın patladığını söyledi. İki arkadaşı ile birlikte patlama ile birlikte kendilerini yere attıklarını, üzerindeki montu ve kazağının yandığını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *