» 
»
 

Terazi burcu bu hafta hangi tavsiyeleri alacak?

18 Nisan ile başlayan yeni hafta Terazi burcu için neler getirebilir, 25 Nisan’a kadar yıldızından tavsiyeler nelerdir görelim.

Yeni haftada Teraziler biraz karmaşık duygular içinde bulunabilir çünkü iş hayatı ve ilişkileri birbirinden zıt gelişmelere sahne olabilir. Yaşayacağınız anlaşmazlıkları aşabilmek için tek başınıza karar vermek, işleri yalnız yürütmek isteyebilirsiniz ancak bu da iş ilişkilerinizde bazı çatlamalara neden olabilir. En iyisi daha iyi değerlendirme yaparak, karşı tarafın fikirlerini de almak ki yeni hafta size parasal konularda oldukça farklı gelişmeler olabileceğiniz sinyallerini veriyor.

İkili ilişkilerinde ise sevdiğini sürekli yanında görmek isteyen Teraziler için zorlu bir hafta denilebilir. Sadece kendinize göre planlar yapmanız karşınızdaki kişinin de bir hayatı olduğu gerçeğini hiçe saymanız anlamına gelebileceği gibi ilişkininizi de sarsabilir. En iyisi biraz daha anlayışlı davranmak ve karşınızdakini çok da fazla üzmemek. Aksi halde gönlünü almak epey uzun bir zamanınızı alabilir.

Sosyal çevresinde de capcanlı bir hafta geçirmesi beklenen Terazi burcu için hafta sonuna doğru yeni planlar, yeni çevreler, yeni arkadaşlıklar getirebilir. Hatta pek çok yeni gelişme ile yeni haftaya çok daha mutlu başlangıçlar yapmanız da olası.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *