» 
»
 

Terazi Burcu için yeni haftanın gelişmeleri

16 Mayıs haftasında Terazi burcu hafta boyunca neler yaşayabilir, yıldızından tavsiyeler neler bakalım.

Terazi burcu için yeni hafta bir sürü aksaklığa davetiye çıkarabilecek ölçüde bir dalgınlıkla başlasa da yine de kafanızı toplamakta ve işleri sıraya koymakta fayda var. Kafanızı karıştıran durumlardan biraz da uzak kalmayı ve işinize konsantre olmayı denerseniz her şey daha olumlu ilerleyecek ve aksaklıklara mahal verilmeyecektir.

İkili ilişkiler ve aşk hayatınızda ise oldukça aksi bir durum söz konusu diyebiliriz. Yeni haftada Teraziler kılık kıyafetine her zamankinden daha fazla önem veriyor ve tüm gözlerin kendisine dönmesini sağlıyor. Hem dikkat çekici hem de sevgi dolu olacağınız bu hafta etrafınızdakilerin gözlerini kamaştırıyor diyebiliriz. Tabi size yöneltilen bu ilgiyi etrafınıza durup dururken bir şeyler ısmarlama ve mutluluğun verdiği heyecanla bazı hediyeler alma gibi sonuçlanabilir.

Sosyal ilişkilerinizde ise yanlış anlaşılmaların vuku bulabileceği bir dönemdesiniz diyebiliriz ki bu yüzden kendinizi dahi sorgulamak zorunda kalabilir ve sürekli etrafınızdaki bazı lider kişiliklerin peşinden gitmekten dolayı sıkılabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi yeniden tahsis edebilmek için yeni çevrelere girmek ve yeni insanlarla tanışmak, yapmak istedikleriniz konusunda kendi kararlarınızı uygulamak faydalı olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *