» 
»
 

Terazi burcu için yeni haftanın gelişmeleri neler olacak?

Terazi burcu için yeni haftanın getirileri neler olacak ona gelecek tavsiyeler neler olacak bakalım.

25 Nisan ile başlayan yeni haftada Teraziler iş konusunda kendinden çok başkalarının sorunlarının peşinden koşmayı tercih ediyor. Yeni anlaşmalar, ödemeler ve buna benzer konuları ertelemeyi tercih ediyor ve daha çok yakınlarının işlerine koşuyorlar. Özverili davranacak olan Terazi burcu yeni haftada işlerini çok fazla sekteye uğratırsa ilerleyen zamanlarda oldukça işlerinin sıkışmasına ve bazı darboğazlara sebebiyet verebilirler.

Aşk konusunda da oldukça sürprizli bir haftaya giren Teraziler, karşısındakini sevindirmek için ne yapacağınız gayet iyi biliyor. Alacakları bir hediye ya da bırakacakları küçük bir not ile aşklarını bir kez daha tazeleme imkanı buluyor. Yalnız Terazi burcu ise üzülmemeli çünkü aynı sürprizler bu hafta onun için de söz konusu olabilir. Bir süredir gözünüzden kaçmayan o kişiyle tanışma fırsatını bu hafta yakalayabilirsiniz.

Arkadaş çevresinde de özverili günler geçirecek olan Teraziler için hem iş hem aşk hayatından sonra sosyal çevrede de aynı şekilde ödün vermek biraz ağır kaçabilir, bunun için hem kırıcı olmamak hem de kendinizi yormamak adına daha sakin geçirebileceğiniz bir hafta sonu tercih edebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *